Powrót do kategorii

Naszyjnik Ukojenie

0028 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

369,00pln

Naszyjnik srebrny Ukojenie to gustowna biżuteria autorska wykonana ręcznie. Przyciemnione srebro kryje w swoim wnętrzu niezwykły i ciekawy kamień w barwach ciemnych zieleni, przypominający swymi kolorami piękną choinkę z ozdobami świątecznymi.  Kamień tak pięknie prezentujący się w tej srebrnej, oksydowanej oprawie to jaspis oceaniczny. Oprócz swego niewątpliwego uroku jak wielu innym naturalnym kamieniom również jemu przypisuje się cenne właściwości lecznicze.

Tradycyjny proces wytwarzania zapewnia tej ozdobie odpowiednio wysoką jakość, która sprawia, że zakupiony naszyjnik nosi się z przyjemnością, a trwałość jego pozwala traktować zakupioną biżuterią jak pamiątkę rodzinną, która przetrwa pokolenia.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a fakturowana powierzchnia srebra pokryta została oksydą. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

Masa19,6 g
Próba925
KamieńJaspis oceaniczny
Długość6,5 cm
Szerokość3,7 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Ukojenie

(5/5)
Dodaj opinie