Powrót do kategorii

Naszyjnik Muzyka

0009 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

369,00pln

Ta gustowna biżuteria srebrna wykonana ręcznie łączy w sobie dwie moje pasje - jubilerstwo i muzykę. Przedstawione w jednej formie stworzyły bardzo ładną i oryginalną biżuterię. Mimo, iż niewielki, kolorowy akcent w postaci kaboszonu wyszlifowanego z niezwykle barwnej muszli paua to zaledwie ułamek całości, naszyjnik robi bardzo dobre wrażenie na oglądających.

To ciekawe srebro autorskie przedstawia nutkę, której główka wypełniona jest muszlą, a chorągiewka ukształtowana jest ze srebrnej, wypolerowanej blaszki. W tle, tak jak w prawdziwych zapisach nutowych wygrawerowana jest pięciolinia.

Srebrna biżuteria artystyczna, która w tak piękny sposób ilustruje zjawisko będące pokarmem naszych dusz, może być wspaniałym prezentem dla osoby  zawodowo związanej z branżą muzyczną. Wiele radości przyniesie również obdarowanej , dla której muzyka to bardzo ważna sfera życia duchowego.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a wszystkie jego elementy ( oprócz tła)  zostały wypolerowane na wysoki połysk. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

UWAGA.  W naszyjniku na zdjęciu jest przykładowy kolor muszli. Muszle w poszczególnych egzemplarzach biżuterii mogą się różnić ale wszystkie są piękne.

 

 

Masa22,8g
Próba925
KamieńMuszla Paua
Długość6,2 cm
Szerokość2,9 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Muzyka

(5/5)
Dodaj opinie