Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Flaming

0027 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

839,00pln

Naszyjnik srebrny z przepięknym ptakiem zamieszkującym strefę klimatów ciepłych i gorących. Idealna propozycja na chłodną porę dedykowana kobietom lubiącym pory roku z przewagą promieni słońca i wspaniałej letniej atmosfery. Ozdoba z tym pięknym stworzeniem, to również doskonała biżuteria srebrna dla wszystkich miłośniczek ptaków oraz osób szczególnie zainteresowanych ptasim światem.

Aby podkreślić barwę ptaka i nadać mu szczególnego wyglądu niespotykanej biżuterii autorskiej, został w niego wkomponowany kawałek różowego kwarcu. Delikatny kolor ślicznie podkreśla piękno tej unikalnej ozdoby jednocześnie dodając Flamingowi cechy dla niego bardzo charakterystycznej jaką jest jego ubarwienie.

Czarny, rzemień zakończony jest srebrem i posiada wzmocnione elementy łączące duże, wygodne, zapięcie. Wisiorek został zaprojektowany i wykonany tak by nie posiadał żadnych elementów haczących i ostrych krawędzi. Dzięki takim rozwiązaniom biżuteria uzyskuje odpowiednią trwałość, a jej noszenie staje się czystą przyjemnością.
Rzemień ma średnicę 4mm. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

 

 

Masa32,50 g
Próba925
KamieńKwarc rożowy
Długość6,8 cm
Szerokość3,7 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm lub inna

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Flaming

(5/5)
Dodaj opinie