Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Windsurfing

0050 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

1099,00pln

Są ludzie dla których sport jest czymś najważniejszym. Poświęcają mu znaczną część swojego życia, staje się pasją bez której trudno istnieć, kochają to co robią, sport daje im radość, spełnienie i sens życia. Sport to uciecha nie tylko dla ludzi, którzy uprawiają go zawodowo lub amatorsko, sport daje radość również tym, którzy mogą go tylko oglądać.

Niektóre dyscypliny sportu są niezwykle piękne i widowiskowe, a ich konkurencje rozgrywane są w naturalnym środowisku, które potrafi czarować swoim widokiem ale od zawodników wymaga najwyższych umiejętności sportowych.

Naszyjnik srebrny Windsurfing, to srebrna biżuteria artystyczna inspirowana jedną z tych pięknych i widowiskowych dyscyplin sportu. Przedstawia go w całej pięknej okazałości, gdyż nawet materiały imitujące fale oraz kolorowy żagiel pochodzą ze środowiska wodnego. Są to dwa rodzaje muszli, które znakomicie się w tej roli sprawdzają. Bardziej kolorowa muszla paua w barwach niebieskich wiernie zastępuję wodę, a jasna muszla z delikatnymi kolorami nawiązuje do barwnych żagli, które widzimy często w zawodach windsurfingu. Aby naszyjnik jeszcze bardziej  odwzorował dyscyplinę, którą był inspirowany, postać winsurferki stoi na desce wynurzającej się z fal. Całość tworzy przepiękną, oryginalną i niepowtarzalną biżuterię, której widok na zawsze zostaje w pamięci.

Jeśli kochasz sport, jeśli windsurfing jest Ci szczególnie bliski, a może jesteś tylko kolekcjonerką srebrnej biżuterii autorskiej o walorach większych niż powszechnie spotykane, to masz niepowtarzalną okazję nabyć rzecz wyjątkową, rzecz jakiej nie spotkasz w żadnym, innym miejscu, bo Winsurfing w takiej postaci, to po prostu ozdoba  w jednym tylko egzemplarzu.

Masa27,58 g
Próba925
KamieńMuszla paua, muszla
Długość5,2 cm
Szerokość2,8 cm
RozmiarDługość rzemienia proszę podać w zamówieniu

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Windsurfing

(5/5)
Dodaj opinie