Powrót do kategorii

pierścionek srebrny Cukiereczek

P-0011 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

489,00pln

Niesamowicie śliczny bursztyn, oprawiony w tym pierścionku, to rodzaj jantaru najbardziej cenionego wśród bursztynników. Jego barwa i przezroczystość idealnie komponują się z perfekcyjnie wypolerowanym srebrem. Ten unikatowy pierścionek założony na palec sprawia wrażenie prawdziwego klejnotu.

Po bokach bursztynu oprawione są dwie cyrkonie bardzo wysokiej jakości, które jeszcze bardziej podkreślają jego piękno. Oprawki, w których są osadzone to rodzaj bardzo pewnego i wygodnego sposobu mocowania kamieni o czym łatwo można się przekonać kupując ten wspaniały srebrny pierścionek.

Srebrny pierścionek Cukiereczek, to wybitnie uroczy bursztyn. Naturalny kształt jest dziełem morza, a niezwykła przezroczystość zakłócona kilkoma niewielkimi łuskami, wręcz zadziwia. Bardzo klasyczna, prosta i dokładna oprawa bursztynu decyduje nie tylko o pięknie, ale również o jakości tej subtelnej ozdoby.

Czy ten uroczy bursztyn działa również na Twoją wyobraźnię? Jest w tym bursztynie coś, co sprawia, że chce się po niego sięgnąć, jak po coś kuszącego, zupełnie jak po... mały, smaczny cukiereczek. Spróbuj!

Masa8,8 g
Próba925
Kamień
Długośćkamień 28 mm
Szerokośćkamień 15 mm
Rozmiar15,5

Opinie o pierścionek srebrny Cukiereczek

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Barko

Takie bursztyny najbardziej mi się podobają, właśnie z taka barwą Dodano: 12 października 2015

Zapraszamy do dodania opinii o pierścionek srebrny Cukiereczek

(5/5)
Dodaj opinie