Powrót do kategorii

Wisiorek srebrny z bursztynem Cukiereczek

Z-0027 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

349,00pln

Bursztyn od wielu lat stosowany w jubilerstwie cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością na rynku srebrnej biżuterii artystycznej. Niezależnie od wielkości i gatunku, srebro ozdobione jantarem zawsze przyciąga Twój wzrok. Duże okazy wręcz oszałamiają swoim wyglądem, mniejsze chętniej kupowane też mają swoje zalety, które z pewnością i Ty dostrzegasz.

Srebrny wisiorek Cukiereczek, to właśnie taki mały uroczy bursztyn. Naturalny kształt jest dziełem morza, a niezwykła przezroczystość zakłócona kilkoma niewielkimi łuskami, wręcz zadziwia. Bardzo klasyczna, prosta i dokładna oprawa burszynu decyduje nie tylko o pięknie, ale również o jakości tej subtelnej ozdoby.

Rodzaj zawieszki zastosowanej w tym ślicznym wisiorku pozwala nosić go na dowolnym łańcuszku, rzemyku czy lince jubilerskiej. Również okoliczności, w których świetnie się sprawdzi są właściwie nieograniczone. Jego nieduży rozmiar i delikatna forma sprawiają, że można nosić go do wszystkiego.

Czy ten uroczy bursztyn działa również na Twoją wyobraźnię? Jest w tym małym bursztynie coś, co sprawia, że chce się po niego sięgnąć, jak po coś kuszącego, zupełnie jak po... mały, smaczny cukiereczek. Spróbuj.

Masa6,9 g
Próba925
Kamień
Długość5,9 cm (35 mm kamień)
Szerokość1,9 cm (15 mm kamień)
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Wisiorek srebrny z bursztynem Cukiereczek

(5/5)
Dodaj opinie