Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Skarb

N0048 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

439,00pln

Prosta w wyglądzie ale jakże niezwykle piękna kolorystycznie, jubilerska wizja tego, co tak wielu z nas bardzo lubi. Jeśli należysz również do tego grona, to wiesz, ża cała przyjemność w szukaniu i znajdywaniu. To głównie dla widoku pięknego grzybka, schowanego gdzieś pod krzakiem, pod ściółką czy ziemią przemierzamy leśne ścieżki zajęci wypatrywaniem nagrody wieńczącej nasze poszukiwania.

Biżuteria z grzybkiem, to fantastycznie wykonana ozdoba ze srebra 925, w którym zatopione są bursztyn oraz zielony onyx. Ich pomysłowo dobrane kolory tworzą kompozycję idealną, budzącą zachwyt i pragnienie posiadania tej niezwykłej biżuterii artystycznej. Jest to zrozumiałe, ponieważ założona na szyję prezentuje się naprawdę wybornie.

Taka nietuzinkowa ozdoba w dodatku wykonana ręcznie, to prawdziwie unikatowa i cenna biżuteria artystyczna. Jej wartość będzie jeszcze większa, gdy będziesz potrafiła nadać grzybkowi właściwe znaczenie symbolizujące wydarzenia z Twojego życia. Pomyśl i poszukaj w pamięci czego symbolem mógłby być ten niezwykły i jakże uroczy Skarb.

Masa23,4 g
Próba925
KamieńBursztyn, onyx zielony
Długość4,7 cm
Szerokość2,4 cm
Rozmiardługość na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Skarb

(5/5)
Dodaj opinie