Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Talizman

N0060 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

249,00pln

Naszyjnik Talizman to biżuteria, która swym wyglądem przypomina przedmiot obdarzony magicznym działaniem. Przepiękny minerał będący jego główną ozdobą przy każdym nawet najmniejszym poruszeniu ukazuje pasową migotliwość, która przemieszcza się po całej powierzchni tworząc niesamowity wizualnie efekt. Również kształt jaki nadano temu kamieniowi ma duży wpływ na to, co ukazuje Sokole oko gdy delikatnie poruszymy nim w promieniach nawet słabego oświetlenia.

Oprawa srebrna, w której zamocowane jest Sokole oko dodatkowo ozdobiona jest niewielkim fragmentem muszli barwionej na kolor czerwony. Taki zabieg dodaje tej niezwykłej biżuterii tajemniczości podnosząc wartość artystyczną tego pięknego przedmiotu.

Biżuteria ozdobiona kamieniami szlifowanymi z minerałów to nie tylko piękno zakupionej ozdoby ale również kontakt z naturą, a wiara w niezwykłe właściwości tych cennych skarbów ziemi może naprawdę odmienić Twoje życie.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a fakturowana powierzchnia srebra pokryta została oksydą. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

 

Masa34,7 g
Próba925
KamieńKwarc sokole oko, muszla paua
Długość8 cm
Szerokość2,3 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Talizman

(5/5)
Dodaj opinie