Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Pod Żaglami

N0036 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

369,00pln

Wyjątkowo piękny i niezwykle kolorowy wisiorek wykonany ręcznie ze srebra oraz naturalnych materiałów od dawna stosowanych w jubilerstwie. Prawdziwa srebrna biżuteria artystyczna, która porusza najbardziej wymagające klientki, a wrażenie, które wywołuje na oglądających pozostaje na długo w pamięci budząc pragnienie jej posiadania.

Ten oryginalny naszyjnik srebrny, to połączenie jasnego bursztynu bałtyckiego oraz muszli paua. Piękne barwy muszli idealnie komponują się z kolorem ,, bałtyckiego złota". Do tego zestawu barw znakomicie pasuje również kolor jasnego polerowanego srebra, które połączyło je tworząc z nich biżuterię.

Wisiorek z bursztynem i muszlą paua to biżuteria, którą chętnie zakładają panie lubiące zabłysnąć w towarzystwie czymś wyjątkowym i okazałym. Z racji swojej długości oraz żywych kolorów jest bardzo widoczny, co sprawia, że trudno pominąć go wzrokiem.

Jak na swoją wielkość jest to bardzo lekki wisior, a dobry projekt i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że nosi się go bardzo wygodnie ciesząc się jego pięknem.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie

Masa15 g
Próba925
Kamień Bursztyn, muszla
Długość7 cm
Szerokość2,5 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Pod Żaglami

(5/5)
Dodaj opinie