Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne Pod żaglami

0011 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

549,00pln

Wyjątkowo piękne i niezwykle kolorowe kolczyki wykonane ręcznie ze srebra oraz naturalnych materiałów od dawna stosowanych w jubilerstwie. Prawdziwa srebrna biżuteria artystyczna, która porusza najbardziej wymagające klientki, a wrażenie, które wywołuje na oglądających pozostaje na długo w pamięci budząc pragnienie jej posiadania.

Te oryginalne kolczyki to połączenie jasnego bursztynu bałtyckiego oraz muszli paua. Piękne barwy muszli idealnie komponują się z kolorem "bałtyckiego złota". Do tego zestawu barw znakomicie pasuje również kolor jasnego polerowanego srebra, które połączyło je tworząc z nich biżuterię.

Kolczyki z bursztynem i muszlą paua to biżuteria, którą chętnie zakładają panie lubiące zabłysnąć w towarzystwie czymś wyjątkowym i okazałym. Z racji swojej długości oraz żywych kolorów są bardzo widoczne co sprawia, że trudno pominąć je wzrokiem.

Jak na swoją wielkość są to bardzo lekkie kolczyki, a dobry projekt i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że nosi się je bardzo wygodnie ciesząc się ich pięknem.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

 

 

Masa9,6 g
Próba925
KamieńBursztyn, muszla paua
Długość6,2 cm z agrafką łącznie
Szerokość1,5 cm
RozmiarZapięcia otwarte

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne Pod żaglami

(5/5)
Dodaj opinie