Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Dopełnienie

N0040 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

379,00pln

Czy te dwa kamienie mogą istnieć bez siebie? Są urocze i nawet jeśli będą rozdzielone, to nie stracą swojego piękna, ale gdy widzimy je połączone w jednym ślicznym naszyjniku pojawiają się wątpliwości. Czy oddzielnie będą wyglądały równie fascynująco? Mają zupełnie różne kolory, bursztyn piękny o ciepłej, ciemnożółtej barwie, to kamień wyraźnie odróżniający się od ciemnej zieleni awenturyna. Niby różne, a jednak w jedności tworzą biżuterię artystyczną budzącą zachwyt, bo jeden dodaje uroku drugiemu.

Oto sekret Dopełnienia, czyli jedno nie może istnieć bez drugiego, albo przeciwieństwa stają się jednością. Pewnie nie raz w swoim życiu spotkałaś się z sytuacją, którą nie do końca od razu rozumiałaś. Nie wiedziałaś dlaczego dzieje się tak jak się dzieje, ale gdy upłynął jakiś czas okazywało się, że to co wydawało się mało pozytywne niosło za sobą zmiany na lepsze. Wszyscy to znamy i wszyscy wiemy, że aby coś mogło się zacząć, to coś musi się skończyć. Tak właśnie wygląda dopełnienie w naszym życiu, coś musi mieć dalszy ciąg, lub przeszłość, żeby miało sens.

Może ten wspaniały naszyjnik będzie również jakimś dopełnieniem w Twoim życiu, może sprawi, że jakieś sprawy potoczą się jeszcze lepiej? A może zamknie jakiś rozdział  Twojego życia i otworzy kolejny? Kto wie, kamieniom w końcu przypisuje się różne magiczne właściwości ale to zależeć będzie również od Ciebie.

Masa25 g
Próba925
KamieńBursztyn, awenturyn
Długość6 cm
Szerokość2,2 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Dopełnienie

(5/5)
Dodaj opinie