Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Babie lato

N0055 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

349,00pln

Biżuteria ze srebra, to nie musi być tylko piękna ozdoba, która ogranicza się do oprawy kamienia i bliżej nieokreślonych motywów ozdobnych wokół niego. Niektóre piękne, naturalne kamienie wręcz same podsuwają pomysły na tworzenie z nich ozdób wyjątkowych, dotykających różnych ciekawych zjawisk i tematów z którymi stykamy się na co dzień.

Kamień kwarc z rutylem, to jedna z takich okazji i gotowy pomysł na oryginalną biżuterię z tym ciekawym i pięknym minerałem. Jego wnętrze wypełnione złotymi niteczkami posłużyło tym razem do przedstawienia uroczego zjawiska, które pojawia się późnym latem zwiastując nadejście jesieni. Chociaż niteczki rutylu nie w pełni oddają wygląd babiego lata, to w biżuterii z powodzeniem mogą je zastąpić.

Efekt pięknego wnętrza, które kryje w sobie ten mineral, znacznie wzmacnia porowata powierzchnia muszli, która otacza oprawę kwarcu z rutylem. Struktura zewnętrznej powierzchni muszli przypomina korę drzewa i doskonale wypełnia rolę tła wokół kamienia.

Babie lato, to biżuteria artystyczna w pięknych, jesiennych kolorach. Dla każdej kobiety dostrzegającej uroki tej niezwykle kolorowej pory roku, może być pamiątką i miłym wspomnieniem jesieni, gdy babie lato zniknie, a kolorowe liście przykryje biały puch. Zamów Babie lato jeszcze dziś, aby pozostało z Tobą na zawsze.

Masa24,3 g
Próba925
KamieńKwarc z rutylem
Długość5,3 cm
Szerokość2,9 cm
RozmiarDługość rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Babie lato

(5/5)
Dodaj opinie