Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Babie lato

0079 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

389,00pln

Biżuteria ze srebra, to nie musi być tylko piękna ozdoba, która ogranicza się do oprawy kamienia i bliżej nieokreślonych motywów ozdobnych wokół niego. Niektóre piękne, naturalne kamienie wręcz same podsuwają pomysły na tworzenie z nich ozdób wyjątkowych, dotykających różnych ciekawych zjawisk i tematów z którymi stykamy się na co dzień.

Kamień kwarc z rutylem, to jedna z takich okazji i gotowy pomysł na oryginalną biżuterię z tym ciekawym i pięknym minerałem. Jego wnętrze wypełnione złotymi niteczkami posłużyło tym razem do przedstawienia uroczego zjawiska, które pojawia się późnym latem zwiastując nadejście jesieni. Chociaż niteczki rutylu nie w pełni oddają wygląd babiego lata, to w biżuterii z powodzeniem mogą je zastąpić.

Efekt pięknego wnętrza, które kryje w sobie ten mineral, znacznie wzmacnia porowata powierzchnia muszli, która otacza oprawę kwarcu z rutylem. Struktura zewnętrznej powierzchni muszli przypomina korę drzewa i doskonale wypełnia rolę tła wokół kamienia.

Babie lato, to biżuteria artystyczna w pięknych, jesiennych kolorach. Dla każdej kobiety dostrzegającej uroki tej niezwykle kolorowej pory roku, może być pamiątką i miłym wspomnieniem jesieni, gdy babie lato zniknie, a kolorowe liście przykryje biały puch. Zamów Babie lato jeszcze dziś, aby pozostało z Tobą na zawsze.

Masa20,78
Próba925
KamieńMuszla, kwarc z rutylem
Długość6 cm
Szerokość3,2 cm
RozmiarDługość rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Babie lato

(5/5)
Dodaj opinie