Powrót do kategorii

ZESTAW BIŻUTERII PIĘKNO

ZESTAW BIŻUTERII PIĘKNO DOSTĘPNY TEL. 52 3251239 LUB 516459234

1567,00pln

Piękno, to zestaw biżuterii srebrnej skłądający się z kolczyków, pierścionka oraz naszyjnika. W każdej z tych wspaniałych ozdób są dwa kamienie specjalnie szlifowane do tego kompletu, których barwy mimo, że znacznie różnią się tonem, bardzo ładnie razem wyglądają.

Główny element, w którym oprawione są kamienie w przypadku kolczyków i pierścionka jest podobnej wielkości. W pierścionku całość otacza dodatkowa obwódka, której zadaniem jest bardziej chronić kamienie oraz sprawić, by krawędź pierścionka miała odpowiednią grubość. Wisiorek jest większy i również tak jak w pierścionku ma pogrubioną część krawędzi. Wszystkie te rozwiązania mają zapewnić biżuterii odpowiednią trwałość, a noszącej ją kobiecie odpowiedni komfort użytkowania.

Jak łatwo zauważyć, kupując zestaw biżuterii Piękno nabywasz cały komplet ślicznej i oryginalnej biżuterii ze srebra, która budzi zachwyt wielu oglądających, jednak jej cena sprawia, że nie każdy może sobie pozwolić na tak luksusowy zakup. Być może należysz do grona szczęśliwców i może to właśnie Ty będziesz nosić Piękno, w końcu niektórzy mówią, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

MasaKolczyki 8,6g Naszyjnik 15,48g Pierscionek 8,28
Próba925
KamieńBursztyn, jaspis
DługośćKolczyki 6,5 cm Wisiorek 6,5 cm Pierścionek 3,5 cm
SzerokośćKolczyki 1,5 cm Wisiorek 2 cm Pierścionek 1,5 cm
RozmiarRozmiar pierścionka 13 lub wiekszy

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o ZESTAW BIŻUTERII PIĘKNO

(5/5)
Dodaj opinie