Powrót do kategorii

Wisior srebrny Fantazja

Z-0020 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

429,00pln

Niebieski i jego odcienie, to kolory przez nas najlepiej odbierane. Nic więc dziwnego, że piękne przedmioty w takich barwach cieszą się dużą popularnością i są chętnie przez nas wybierane, szczególnie gdy dotyczy to tematu biżuterii. Wielbicielki tych pięknych kolorów, często kojarzonych ze zjawiskami bardzo pozytywnymi, mają zatem znakomitą okazję, by dołączyć do swojego wizerunku coś, co od zawsze budzi w nich pozytywne emocje.

W tej niezwykłej, srebrnej ozdobie wykonanej  ręcznie jest wszystko, co w biżuterii uważa się za najcenniejsze. Ręczny, tradycyjny sposób jej wykonania, to wartość, która dzisiaj jest szczególnie ceniona i ma znaczenie tylko wtedy, gdy wiąże się z najwyższą jakością produktu. Jest w niej również duży turkus przykuwający uwagę swoją wielkością oraz kolorem, a także kilka mniejszych kamieni perfekcyjnie otulonych srebrnymi oprawkami znacznie podnoszącymi ich walory jubilerskie.

Dla Ciebie, wielbicielki koloru niebieskiego i jego tukusowo-błękitnych odcieni, wisior Fantazja znaczy zapewne dużo więcej. Zwracasz uwagę na wszystko, co posiada właśnie taki kolor, otaczasz się tymi barwami, tworząc swój mały, niebieski świat. Może w tym niezwykłym świecie znajdzie się również miejsce dla tej pięknej artystycznej biżuterii, może właśnie ona będzie w nim najcenniejsza?

Masa19,9 g
Próba925
KamieńTurkus
Długość6,7 cm
Szerokość2,8 cm
RozmiarDługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Wisior srebrny Fantazja

(5/5)
Dodaj opinie