Powrót do kategorii

Tonacja - naszyjnik z bursztynem i agatem

N0044 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

569,00pln

 

Naszyjnik Tonacja zrobiony jest ze srebra, w którym oprawione są dwa klejnoty. Pierwszy to żółty przezroczysty bursztyn z wnętrzem udekorowanym malutkimi chmurkami. Drugi zdecydowanie większy to plaster agatu o barwie zielonej z pięknym brązowym obrzeżem i subtelnym białym wykończeniem. Wysokość oprawy agatu jest tak dobrana, by nie zasłaniać górnej części krawędzi agatu. Takie rozwiązanie pozwala wyeksponować pozostałości skorupy kamienia.

W tym niezwykle oryginalnym naszyjniku zarówno bursztyn jak i agat to kamienie dosyć przezroczyste. Dzięki temu wygląd tej biżuterii artystycznej będzie się zmieniał w zależności od tła, które otrzyma. Szczgólnie tonacja koloru zielonego będzie zmieniać się na ciemnych ubraniach wyraźnie w kierunku ciemnej zieleni, a bursztyn stanie się ciemniejszy.

Tonacja to biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Zachwyca nie tylko swoim wyglądem ale również wielkością. Nie sposób jej nie zauważać, dlatego możesz być pewna, że gdy będziesz ozdobiona Tonacją wszystko zabrzmi jak należy.

Masa39,9 g
Próba925
KamieńBursztyn, agat
Długość9,6 cm
Szerokość3,6 cm
RozmiarDługość rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Tonacja - naszyjnik z bursztynem i agatem

(5/5)
Dodaj opinie