Powrót do kategorii

Sekrety bursztynu-naszyjnik srebrny

N0147 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

389,00pln

Sekrety bursztynu to naszyjnik, który już na samym początku sprawił wiele trudności. Obrabiałem i polerowałem ten bursztyn kilkukrotnie i odkładałem go na bok. Ale wszystko kiedyś się kończy i w tej historii także doczekałem efektu, o który mi chodziło. Nadszedł moment, gdy mogłem odłożyć go na bok ale tylko dlatego, by zająć się przygotowaniem oprawy, w której mógłby pokazać się światu.

Solidna srebrna oprawa nie zawiera żadnych nawet najprostszych ozdobników, tylko srebro i on ten bursztyn, który wymógł na mnie tyle mozolnej pracy.

Naszyjnik nie jest duży, a jego masa jest naprawdę niewielka, bo bursztynowa materia  jest przecież lekka. Bursztyn ma piękny jasny kolor, a wypełniające jego wnętrze jakieś listki (prawdopodobnie) i niewykluczone, że jakieś maleńkie organizmy nadają mu uroku i głębi.

Sekrety bursztynu czekają, wybierz ten naszyjnik i ciesz się jego pięknem!

Masa23,9 g
Próba925
KamieńBursztyn
Długość6 cm
Szerokość3,2 cm
RozmiarDługość rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o Sekrety bursztynu-naszyjnik srebrny

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Margota

Bursztynowy wisior z zatopionymi liśćmi i innymi artefaktami wygląda bajecznie. Zasadniczo nie przepadam za nowoczesną formą, ale tak bogaty "kamień" nie mógł mieć zbyt wymyślnej oprawy. Cudny jest! Marzy mi się teraz pierścień do kompletu. Dodano: 03 lutego 2023

Zapraszamy do dodania opinii o Sekrety bursztynu-naszyjnik srebrny

(5/5)
Dodaj opinie