Powrót do kategorii

Pierścionek z krzemieniem pasiastym

0018 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

259,00pln

Pierścionki srebrne oraz pozostały asortyment biżuterii wykonywanej ręcznie ze srebra i krzemienia pasiastego to jedna z najciekawszych propozycji na rynku, którego główną ofertą skierowaną do wielbicieli oryginalnych ozdób wykonywanych przez artystów jest srebrna biżuteria artystyczna.

Pierścień srebrny został wykonany w tradycyjny sposób, metodami, których nieodłącznym elementem na każdym etapie tworzenia jest człowiek. To właśnie twórca od początku do samego końca wpływa na wygląd biżuterii oraz jakość jej wykonania.

Odmiana krzemienia, który zdobi oferowany pierścionek srebrny, to bardzo ciekawy, naturalny kamień jubilerski, którego najpiękniejsze okazy występują w Polsce. Miejsce z którego pochodzą to obrzeże Gór Świętokrzyskich. Choć w jubilerstwie stosowany od niedawna, to jego wykorzystanie w innych użytkowych celach ma znacznie dłuższą historię.

Solidna konstrukcja i dokładne wykończenie pierścienia gwarantują trwałość, zapewniają wygodę w użytkowaniu w ten sposób zwiększając wartość tej pięknej, srebrnej biżuterii autorskiej.

Masa11,75 g
Próba925
KamieńKrzemień pasiasty
Długość26 mm (wymiar górnej części pierścionka)
Szerokość20 mm (wymiar górnej części pierścionka)
Rozmiar17

Zapraszamy do dodania opinii o Pierścionek z krzemieniem pasiastym

(5/5)
Dodaj opinie