Powrót do kategorii

Pierścionek srebrny Złotko

0029 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

339,00pln

Ten niezwykły minerał świetnie sprawdza się w każdym rodzaju biżuterii artystycznej. Kamienie, które należą do najpiękniejszych spośród stosowanych w srebrnej biżuterii robionej ręcznie, wymagają jednak od artysty bardzo dużych umiejętności. Jeśli te warunki zostają spełnione powstaje ozdoba o wyjątkowych walorach artystycznych.

Taką ozdobą jest właśnie pierścionek Złotko. Jakość wykonania, piękny labradoryt o złotawo-zielonych barwach wewnątrz i ogólnie fajny, spokojny i odpowiednio zaprojektowany pierścionek musi budzić zainteresowanie. Złotko, to biżuteria dla kobiet lubiących tradycję, które sięgają po wypróbowane wzory w nowym, ciekawym wydaniu.

Pierścień jest bardzo wygodny i znakomicie leży na palcu. Jego przemyślana konstrukcja pozwala powiększyć go nawet o klka rozmiarów. Znakomicie zrealizowany projekt sprawi, że ta doskonała bizuteria autorska będzie Ci towarzyszyć przez długie lata, dając radość i poczucie świetnie wydanych pieniędzy.

Masa8,88 g
Próba925
KamieńLabradoryt złotawo-zielony
Długość2,5 cm
Szerokość2 cm
Rozmiar13,5 lub większy

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o Pierścionek srebrny Złotko

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Renata

Pierścionek przepiękny,ktoś powiedział że "taki królewski",elegancki,klasa... Poza nim nic więcej nie noszę,jest sam w sobie wyjątkowy...Polecam! Dodano: 14 lutego 2018

Zapraszamy do dodania opinii o Pierścionek srebrny Złotko

(5/5)
Dodaj opinie