Powrót do kategorii

Pierścionek srebrny Róże

0084 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

469,00pln

Naturalne kamienie są piękne i kobiety bardzo lubią je nosić. W poszukiwaniach biżuterii dla siebie przykładają do tego dużą wagę i to często wygląd kamienia decyduje o wyborze konkretnej ozdoby. Najbardziej cierpliwe wielbicielki pięknego srebra potrafią dostrzec w szerokiej ofercie biżuterii prawdziwe unikaty. Wygląd niektórych kamieni jest tak niesamowity, że już po pierwszym spotkaniu  potrafi zapisać się w myślach klientki i dotrwać do tej szczęśliwej chwili, gdy będzie wkładać wybrany pierścionek na palec.

Kamień w tym perfekcyjnie wykonanym pierścionku to fuchsyt z rubinem, jak widać na zdjęciach jest absolutnie wyjątkowy. Oprócz niezwykłych ciemnych pastelowych barw potrafi zaskoczyć jeszcze czymś bardzo efektownym. W promieniach słońca jego powierzchnia skrzy się czarująco. Całość podkreśla delikatne światło przemieszczające się po solidnej oprawie dookoła pierścionka.

Pierścionek Róże doskonale leży na palcu, bo najlepsze srebro artystyczne zoobowiązuje. Wybierz Róże i poznaj doskonałą jakość ręcznie robionej biżuterii.

Masa17,15 g
Próba925
KamieńFuchsyt z rubinem
DługośćDługość kamienia 3,57
SzerokośćSzerokość kamienia 1,9 cm
Rozmiar14,5 lub większy

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Pierścionek srebrny Róże

(5/5)
Dodaj opinie