Powrót do kategorii

Pierścionek srebrny Pamiątka

P-0085 DOSTĘPNY TEL. 52 3251239 LUB 516459234

369,00pln 428,00 pln

Pierścionek wykonany w całości ręcznie, a bursztyn, który go tak pięknie zdobi był szlifowany specjalnie do tego projektu. Mimo, że rozmiar jego jest mały został wykonany tak, by zachować możliwość ewentualnego powiększenia. Skromne zdobienia w postaci formowanych do kształtu kamienia boczków, podkreślają urok tego jasnozłotego klejnotu wprost z plaż Bałtyku.

To może być Twoja wymarzona pamiątka z wakacji spędzonych nad pięknym morzem, bo historia tego bursztynu tam właśnie ma swój początek. Zanim trafił w ręce jubilera, mozolnie szlifowały go fale morskie, te same, w których chłodziłaś się wiele razy, gdy wakacyjne słońce mocno rozgrzewało plażę. Wędrując wzdłuż brzegu nie raz podnosiłaś malutkie bursztyny, poszukując czegoś większego, czegoś co mogłoby nadać się na biżuterię, którą mogłabyś nosić.

Pierścionek Pamiątka może spełnić Twoje marzenia, może być cząstką tych bajecznych, wakacyjnych spotkań z morzem. Może być Twoim wspomnieniem, miłą chwilą schowaną głęboko w pamięci kryjącą tajemnice znane tylko Tobie.

 

Masa6,8 g
Próba925
Kamień
Długość18 mm (kamień)
Szerokość18 mm (kamień)
Rozmiar10,5

Zapraszamy do dodania opinii o Pierścionek srebrny Pamiątka

(5/5)
Dodaj opinie