Powrót do kategorii

PIERŚCIONEK SREBRNY KWIATY

0038 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

359,00pln

Ten wyjątkowy srebrny pierścionek wykonany ręcznie, to biżuteria dla największych wielbicielek oryginalnej biżuterii artystycznej. Jeśli lubisz założyć coś naprawdę odlotowego, to z pewnością do tego grona należysz. Pierścionek Kwiaty został stworzony z myślą o takich właśnie kobietach, które pragną zakładać biżuterię z najwyższej artystycznej półki. Zależy ona nie tylko od pomysłu, ale również od tego jaki kamień użyto przy jej tworzeniu.

Minerał w tym stylowym pierścionku, to niezwykle ciekawy okaz jaspisu oceanicznego, którego powierzchnia swoim wyglądem przypomina przepiękne barwne kwiaty. Robi to niesamowite i piękne wrażenie, bo te kwiaty ślicznie komponują się z kształtem jaki nadano kamieniowi podczas szlifowania. Ciekawie ozdobiona szeroka szyna pierścionka jest wspaniałym dopełnieniem całego projektu i znakomicie podkreśla piękno tego wyjątkowego minerału.

Sposób w jaki oprawiony jest kamień zapewnia wygodne noszenie tej unikalnej srebrnej ozdoby oraz pozwa w razie potrzeby na to, by szybko i w prosty sposób przywrócić pierścionkowi pierwotny wygląd, a także jeśli będzie w przyszłości taka  konieczność pozwala również powiększyć go nawet o kilka rozmiarów. Jeśli zechcesz pierścionek Kwiaty już niebawem ozdobi Twoje dłonie, a zachwytom nad jego pięknem nie będzie końca.

Masa12,9 g
Próba925
KamieńJaspis oceaniczny
Długość3 cm
Szerokość1,8 cm
Rozmiar13

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o PIERŚCIONEK SREBRNY KWIATY

(5/5)
Dodaj opinie