Powrót do kategorii

Pierścionek srebrny Kamyk zielony

P-0027 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

369,00pln

Ten wspaniały pierścionek srebrny z prawdziwym zielonym kamykiem, to biżuteria wykonana ręcznie. Piękna, zielona chryzokola z niewielkimi wtrąceniami brązów, w towarzystwie polerowanego srebra prezentuje się niezwykle ciekawie. Biżuteria, dla której chryzokola stała się inspiracją jest ozdobą bardzo efektowną i okazałą.

Pierścionek Kamyk zielony to propozycja dla wielbicielek srebra lubiących założyć coś konkretnego, co da się nie tylko poczuć na palcu ale również to, co da się zauważyć, co będzie widziane przez innych. W końcu szkoda by było, żeby widok tak pięknej biżuterii schowany był przed światem.

Szeroka, wygodna szyna pierścionka sprawia, że bardzo przyjemnie leży na palcu, a jej przyciemniona powierzchnia ładnie kontrastuje z wypolerowanym srebrem oraz zielenią chryzokoli. Aby w pełni doświadczyć wszystkiego, co wiąże się z tym niesamowitym pierścionkiem warto po niego sięgnąć, bo ściskając w ręku Kamyk zielony zawsze będzie Ci łatwiej zostawić w tyle, to od czego czasami tak bardzo pragniesz odpocząć.

 

 

 

 

 

Masa15,1 g
Próba925
KamieńChryzokola
Długość3,2 cm
Szerokość1,9 cm
Rozmiar15

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Pierścionek srebrny Kamyk zielony

(5/5)
Dodaj opinie