Powrót do kategorii

Pierścionek srebrny Artysta

P-0001 PRODUKT DOSTĘPNY, ZAMÓW PRODUKT TEL.52 3251239 516459234

499,00pln 559,00 pln

Nr katalogowy P-0001

Ten pierścionek z mlecznym bursztynem i cyrkoniami najwyższej jakości to prawdziwy rodzynek. Jedyny egzemplarz w całym internecie. Cyrkonie jakby wyrastają z jego boków i dodają blasku temu pięknemu okazowi bałtyckiego jantaru. Całość tworzy śliczną, oryginalną kompozycję, która wzbudza zainteresowanie najbardziej wymagających wielbicielek tego rodzaju biżuterii.

Mimo nie najprostszej formy pierścionek został wykonany z największą starannością, a dokładne wykończenie zdobiących go elementów sprawia, że nie posiada miejsc, które mogłyby podczas noszenia zahaczyć garderobę.

Jeśli odnalazłaś Artystę to już znaczy bardzo dużo, bo do pięknej biżuterii artystycznej robionej ręcznie nie każdy dociera. Trzeba jednak być gdzieś w tym właściwym miejscu i o właściwej porze. Ty, jako kobieta wyjątkowa posiadasz ten dar, zawsze znajdziesz się tam gdzie trzeba, żeby chwytać to czego nie starczy już dla innych. Teraz możesz mieć Artystę tylko dla siebie.

Rozmiar 14 to jeden z częściej spotykanych  rozmiarów ale w razie potrzeby posiada możliwość powiększenia o kilka numerów.

Masa9,5 g
Próba925
Kamień
Długość28 mm (kamień)
Szerokość14 mm (kamień)
Rozmiar13,5

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o Pierścionek srebrny Artysta

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Ewa

Świetny, oryginalny ten pierścionek ! Dodano: 11 września 2015

Zapraszamy do dodania opinii o Pierścionek srebrny Artysta

(5/5)
Dodaj opinie