Powrót do kategorii

Naszyjnik Urok

0099 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

289,00pln

Prosty i bardzo elegancki naszyjnik z naturalnym kamieniem, którego piękne brązowe i jasnozielone kolory tworzą ciekawą mozaikę barw. Tak wykonana  biżuteria dzięki swojej uniwersalnej formie świetnie zaprezentuje się z każdą kreacją niezależnie od pory roku oraz okoliczności.

Kamień w tej pięknej, srebrnej ozdobie to jaspis z dodatkiem barw jasnozielonych. Otulony srebrem znakomicie się prezentuje wzbudzając zaciekawienie oglądających. Biżuteria z jaspisem to dobra propozycja dla klientek lubiących srebro, które nie jest nadmiernie zdobione elementami srebrnymi mogącymi odciągać wzrok od kamienia, który ma pozostać w centrum uwagi.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a wszystkie jego elementy zostały wypolerowane na wysoki połysk. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

 

Masa23,27 g
Próba925
KamieńJaspis
Długość3,8 cm
Szerokość3,15 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o Naszyjnik Urok

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Milena

Właśnie taka biżuteria mi się podoba najbardziej Dodano: 11 września 2015

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Urok

(5/5)
Dodaj opinie