Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Wieża nadziei

0084 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

369,00pln

Bardzo rzadko spotykane i niezwykle interesujące połączenie awenturynów z bursztynem. Tak pięknie połączone kamienie naturalne to srebrna biżuteria artystyczna dla pań poszukujących najbardziej oryginalnych form jubilerskich, które oprócz niezwykłego piękna są również ozdobami wyróżniającymi się jakością. ,,Wieża nadziei" pięknie podkreśli indywidualny styl przyszłej właścicielki, wpływając pozytywnie na jej wizerunek.

Wisior, który jest główną ozdobą naszyjnika składa się z trzech kamieni. Są to dwa awenturyny oraz subtelnie oddzielający je bursztyn. Awenturyny mają piękną, pastelową barwę, a biżuteria z nich wykonana z pewnością podobać się będzie wielbicielkom koloru zielonego.

Wykonany ręcznie naszyjnik to pierwszy egzemplarz takiej ozdoby i może okazać się jedynym ze względu na trudność znalezienia odpowiednio oszlifowanych awenturynów.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a wszystkie jego elementy zostały wypolerowane na wysoki połysk. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

Masa24,9 g
Próba925
KamieńAwenturyn, bursztyn
Długość7 cm
Szerokość2,7cm
Rozmiardlugość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o Naszyjnik srebrny Wieża nadziei

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Jo69

W tym naszyjniku są moje kolory, super rzecz. Dodano: 11 września 2015

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Wieża nadziei

(5/5)
Dodaj opinie