Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Styl

N0054 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

478,00pln

Proste formy potrafią czasami wywoływać wrażenie niesamowite i trudne do opisania. Okazuje się, że odpowiednie ułożenie kamieni względem siebie i właściwe ich proporcje wyglądają znakomicie wręcz rewelacyjnie. Taki właśnie jest naszyjnik Styl, w którym połączenie dużego awenturyna i bursztynu po prostu oszałamia efektem elegancji i wielkiej klasy tego srebrnego naszyjnika wykonanego ręcznie.

Z racji dominującej barwy jeszcze większe emocje wzbudza u kobiet, które kolor zielony upodobały sobie szczególnie, a lubią go również w zestawieniu z kolorem żółtym. Jasny bursztyn jak żaden inny kamień znakomicie podkreśla tę zieleń, wyraźnie wzmacniając jej oddziaływanie na oglądających.

Być może również lubisz takie kolory, a w ich towarzystwie czujesz się znakomicie. Może naszyjnik srebrny Styl, to coś czego długo szukałaś w biżuterii ? Może się okazać, że to jedyny jaki udało Ci się znaleźć w czasie długich poszukiwań. Teraz wszystko zależy od Ciebie, jeśli potrafisz podejmować kluczowe decyzje we właściwym momencie, to spraw aby naszyjnik Styl, to był Twój Styl, który wszystkim pokażesz.

Masa35 g
Próba925
KamieńAwenturyn, bursztyn
Długość5,8 cm
Szerokość2,9 cm
RozmiarDługość rzemienia według życzenia

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Styl

(5/5)
Dodaj opinie