Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Owoce

N0112 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

699,00pln

Naszyjnik srebrny Owoce, to połączenie trzech pięknych kolorów, w różnych proporcjach. Wielkość poszczególnych kamieni dobrana jest w taki sposób, aby siła oddziaływania ich barw na człowieka dawała poczucie stanu równowagi, piękna i zadowolenia.

W tej ślicznej biżuterii autorskiej ze srebra, koral jako przedstawiciel koloru czerwonego jest kamieniem najmniejszym, ponieważ kolor ten, to barwa bardzo wyrazista i nasycona, która silnie oddziaływuje na zmysły człowieka. Bursztyn jest od niego większy, a piękna złoto-żółta  barwa choć bardzo wyraźna, to jednak jest kolorem znacznie spokojniejszym od barwy czerwonej. Zielony, a wręcz seledynowy agat, to największy kamień w tej pięknej biżuterii artystycznej. Swym niesamowitym urokiem przykuwa wzrok lecz kolor zielony sprawia, że choć już chce się go mieć, to emocje przybierają niezwykle pozytywny i spokojny charakter.

Srebro oraz te trzy śliczne kamienie naturalne tworzą kompozycję urokliwą i niezwykłą, wywołującą wśród oglądających pragnienie choćby dotknięcia tej przepięknej ozdoby, która jest marzeniem wielbicielek poszukujących najlepszej biżuterii autorskiej. Naszyjnik Owoce może stać się również Twoim pragnieniem, a przy odrobinie szczęścia marzenia mogą zamienieć się w Owoce Twoich poszukiwań.

Masa36 g
Próba925
KamieńBursztyn, koral, agat
Długość7,5
Szerokość2,7
RozmiarDługość rzemienia 45 cm lub na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Owoce

(5/5)
Dodaj opinie