Powrót do kategorii

NASZYJNIK SREBRNY KONCERT

0076 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

386,00pln

Naszyjnik srebrny z bursztynem i onyksem to koncertowo wykonana biżuteria artystyczna, która swoim zachwycającym wyglądem wzbudza ogromne  zainteresowanie. Dla wielbicielek spokojnych, pięknych kolorów i niezwykłych ozdób z wielką klasą, Koncert może być prawdziwym wzorcem elegancji. Czarna barwa, którą posiada onyks, jak żadna inna gości przecież często w wielkim świecie, a piękny bursztyn z lekko przypalanymi brzegami doskonale tę elegancję onyksu podkreśla.

Oba kamienie połączone srebrem, dzięki odpowiednio dobranym wielkościom i kształtom dają wrażenia podobne do tych, które towarzyszą słuchaniu muzyki klasycznej. W te skojarzenia doskonale wpisują się kolory kamieni, bo przecież czarny to kolor fortepianu, a bursztyn swoim wyglądem bardzo przypomina instrumenty smyczkowe.

Naszyjnik z bursztynem i onyksem, to biżuteria artystyczna, którą możesz nosić zawsze, ale jeśli pragniesz wrażeń największych i najpiękniejszych, to zabierz Koncert na koncert. Zamów koncertowo wykonane srebro i dołącz do świata prawdziwych znawców srebrnej biżuterii.

Masa17g
Próba925
KamieńBursztyn, onyks
Długość5,3 CM
Szerokość1,7 CM
RozmiarDługość rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o NASZYJNIK SREBRNY KONCERT

(5/5)
Dodaj opinie