Powrót do kategorii

Naszyjnik srebrny Brazylia

0095 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

269,00pln

Naszyjnik srebrny  w bardzo lubianych barwach nie bez powodu kojarzonych z futbolem brazylijskim. Kamienie z których powstała ta srebrna biżuteria autorska to bursztyn bałtycki oraz równie piękny awenturyn.

Połączone ze sobą w prosty sposób bez dodatkowych zdobień tworzą niespotykaną ozdobę, której kolorystyka i bardzo dokładne wykonanie skupiają na sobie wzrok oglądających. Naszyjnik w tak dobranych barwach może być świetnym dodatkiem do pięknej, kolorowej, letniej sukienki, a także bardziej luźnej kreacji czy wręcz stroju sportowego.

Wykonany ręcznie naszyjnik to pierwszy egzemplarz takiej ozdoby i może okazać się jedynym ze względu na trudność znalezienia odpowiednio oszlifowanych awenturynów.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a wszystkie jego elementy zostały wypolerowane na wysoki połysk. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

Masa18 g
Próba925
KamieńAwenturyn, bursztyn
Długość5,2 cm
Szerokość2,3 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik srebrny Brazylia

(5/5)
Dodaj opinie