Powrót do kategorii

Naszyjnik Przemiana

0082 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

379,00pln

                                                                                                                               Naszyjnik przemiana to dwa kamienie połączone srebrem w jeden piękny wisior. Ich kolory tworzą bardzo ładną, ciekawą kompozycję bedącą połączeniem ciepłej barwy żółtego kamienia oraz barwy nieco chłodniejszej kamienia niebiesko - zielonkawego.

Te dwa piękne minerały to niebieski jaspis cesarski pokryty jasnymi żyłkami oraz żółty jadeit w postaci malutkiego kaboszonu. Oba kamienie dokładnie zamknięte są w pełne oprawki połączone fantazyjnym kształtem srebra sprawiającego wrażenie czegoś bardzo plastycznego, co bez trudu daje się formować w dowolne kształty ograniczone tylko wyobraźnią artysty.

Wewnętrzna powierzchnia biżuterii posiada poprzeczne grawerowanie, przyciemnione w celu jego lepszej ekspozycji.

Tak wykonane srebro przepięknie prezentuje się na szyi i może zdobić właściwie każdy rodzaj kreacji letniej lub tej zakładanej w bardziej chłodnych porach. Mimo dość znacznej wielkości jest to ozdoba srebrna o niewielkiej masie.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a wszystkie jego elementy zostały wypolerowane na wysoki połysk. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

 

 

Masa20,13g
Próba925
KamieńJaspis niebieski, jadeit
Długość6,5 cm
Szerokość2,8 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Przemiana

(5/5)
Dodaj opinie