Powrót do kategorii

Naszyjnik Podróże

0041 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

1269,00pln

Piękne, naturalne kamienie, to prawdziwe skarby, a ich urok potrafi zadziwiać i zniewalać swoim niesamowitym wyglądem. Wnikliwy i doświadczony obserwator zobaczy w nich odbicie fascynujących zjawisk oraz podobieństwo do otaczającego nas świata. Takie właśnie cechy posiada ten nadzwyczaj urokliwy, naturalny kamień, którego wygląd od razu przywołuje skojarzenie z naszą Matką Ziemią. Oryginalny labradoryt, który w tej niespotykanej biżuterii srebrnej pięknie udaje kulę ziemską w globusie, jest jakby stworzony do tej roli. W końcu sam jest cząstką tej ziemi, którą tutaj naśladuje.

Kula ziemska może symbolizować wszystko, co bliskie jest człowiekowi, taki symbol może dotyczyć również Twoich pragnień i marzeń związanych z tym, co odległe i nieznane. Naszyjnik srebrny Podróże może stać się swoistm znakiem wyróżniającym Twoją osobowość i zamiłowanie do poszukiwań oraz podróży zarówno tych realnych jak i tych, które zaczynają się i kończą w Twojej głowie.

Biżuteria artystyczna w takiej niespotykanej formie wzbudza ogromne zainteresowanie i słusznie, bo to srebro absolutnie wyjątkowe. Ziemia nosi Cię  odkąd pierwszy raz pojawiłaś się na niej, a teraz Ty możesz nosić Matkę Ziemię, czy to nie jest kusząca i wspaniała propozycja?

Masa39,5 g
Próba925
KamieńLabradoryt przypominający kulę ziemską
Długość5,8 cm
Szerokość3,4cm
RozmiarDługość rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Podróże

(5/5)
Dodaj opinie