Powrót do kategorii

Naszyjnik Latarnik

0021 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

769,00pln

Kamienie naturalne na pierwszy rzut oka często wyglądają zwyczajnie. Wielbiciele srebrnej biżuterii autorskiej z pięknymi minerałami wiedzą, że kamienie stworzone przez naturę często kryją w swym wnętrzu niezwykłe obrazy, a nie brakuje również wiedzy mówiącej o ich dobroczynnym, magicznym wręcz wpływie na życie ich szczęśliwych posiadaczy.

Srebrny naszyjnik Latarnik, to biżuteria artystyczna właśnie z takim magicznym i niesamowicie ciekawym kamieniem. Wyglądający na zupełnie ciemny kamień spektrolit skrywa w swoim wnętrzu widok przywodzący na myśl kamienisty brzeg morza, a niewielki ciemny fragment po prawej stronie sugeruje, że może to być miejsce, z którego latarnia morska pomaga przepływającym statkom podążac właściwą drogą.

Właśnie takie skojarzenie wnętrza spektrolitu było wskazówką dla mnie jak oprawić ten śliczny kamień aby jeszcze bardziej wyeksponować jego piekno. Oprawa srebrna jest jakby dopełnieniem obrazu widzianego we wnętrzu kamienia. Ciemny fragment po prawej stronie zlewa się z latarnią, stając się fragmentem muru. Światło latarni przedstawione za pomocą niewielkich, jasnożółtych bursztynów wyjaśnia powód dla którego wokół noc nie jest zupełną ciemnością.

Masa23,16 g
Próba925
KamieńSpektrolit
Długość5,5 cm
Szerokość2,67 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Latarnik

(5/5)
Dodaj opinie