Powrót do kategorii

Naszyjnik Gracja

0077 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

569,00pln

Naszyjnik Gracja to oryginalna srebrna biżuteria z naturalnym kamieniem, którego przepiękny kolor budzi zachwyt oglądających. Roślinny motyw, w którym pięknie wkomponowany jest ten niezwykły minerał tworzy wraz z nim wspaniałą i niespotykaną kompozycję dodatkowo jeszcze ozdobioną pięknymi cyrkoniami oprawionymi w końcach łodyżek.

Kolor amazonitu to barwy zbliżone do turkusu, błękitu i wody morskiej delikatnie przemieszane z bielą. Takie skojarzenia pozytywnie wpływają na nastrój przywodząc na myśl piękne chwile związane z odpoczynkiem na łonie natury.

Naszyjnik został wykonany ręcznie tradycyjnymi metodami jubilerskimi, co nadaje mu unikalny charakter i dodatkowo podnosi jego wartość artystyczną.

Cały naszyjnik wykonany jest z największą starannością, a wszystkie jego elementy zostały wypolerowane na wysoki połysk. Biżuteria nie posiada ostrych krawędzi czy elementów mogących zahaczać garderobę, dlatego jej noszenie to czysta przyjemność.

Czarny rzemień ma średnicę 4 mm i zakończony jest srebrem oraz wygodnym zapięciem. Długość rzemienia to 45 cm, ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

Masa21,6 g
Próba925
KamieńAmazonit, cyrkonie
Długość5,8 cm
Szerokość2,2 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o Naszyjnik Gracja

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii)

Autor opinii: Malwina

Naprawdę śliczna biżuteria, tylko kupować Dodano: 11 września 2015

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Gracja

(5/5)
Dodaj opinie