Powrót do kategorii

Naszyjnik Góry

0080 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

899,00pln

Dla kobiet, które kochają góry ta srebrna biżuteria artystyczna może być czymś znacznie więcej niż tylko naszyjnikiem z pięknym naturalnym kamieniem. Ale to właśnie ten śliczny minerał o blasku księżyca stał się inspiracją dla stworzenia niezwykłej i unikalnej ozdoby. Labradoryt jak księżyc widoczny nad górami wręcz świeci swoim blaskiem, gdy tylko do jego wnętrza wpadnie choćby odrobina jakichkolwiek promieni światła.

Ktoś pięknie powiedział, że góry porządkują wiele ludzkich spraw. Bez wątpienia piękne widoki, cisza, wielkość ich szczytów, przyroda wokół, to wszystko z pewnością ma wspaniały wpływ na duszę człowieka, który właśnie wśród gór lubi spędzać swój wolny czas. Naszyjnik Góry może stać się dla Ciebie choćby cząstką tego piękna i pod postacią srebrnej biżuterii, dawać Ci zaledwie odrobinkę wrażeń, których nie możesz doświadczać każdego dnia.

Jeśli to wszystko jest dla Ciebie bardzo ważne, kochasz srebro i naszyjnik wywołał w Tobie pozytywne wrażenia, po prostu go zamów. Tym razem Góry przyjadą do Ciebie.

Masa27,7
Próba926
KamieńLabradoryt
Długość5 cm
Szerokość3 cm
RozmiarDługośc rzemienia na życzenie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Góry

(5/5)
Dodaj opinie