Powrót do kategorii

Naszyjnik Czapla

0045 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

849,00pln

Niezwykły i unikatowy naszyjnik przedstawiający chętnie wykorzystywanego w elementach dekoracyjnych, pięknego ptaka. Kamień, który wspaniale imituje skrzydło czapli to kwarc z rutylem. Jego barwy, głównie odcienie koloru złotego oraz żółtego doskonale spełniają tę rolę.

Ten ciekawy minerał choć kolorystycznie ograniczony, połączony z metalem szlachetnym tworzy prawdziwą, srebrną biżuterię artystyczną. Jej nadzwyczaj elegancki wygląd sprawia, że jest to przedmiot budzący ciekawość i pożądanie wśród oglądających.

Osoby, które uwielbiają wyróżnić się ciekawymi dodatkami oraz innymi oryginalnymi drobiazgami dodawanymi do swojego stroju mają tu coś, co z pewnością zaspokoi ich  oczekiwania. Naszyjnik srebrny Czapla to również doskonała propozycja dla wielbicielek świata przyrody, a w szczególności piękna ptaków.

Czarny, rzemień zakończony jest srebrem i posiada wzmocnione elementy łączące duże, wygodne, zapięcie. Wisiorek został zaprojektowany i wykonany tak by nie posiadał żadnych elementów haczących i ostrych krawędzi. Dzięki takim rozwiązaniom biżuteria uzyskuje odpowiednią trwałość, a jej noszenie staje się czystą przyjemnością.
Rzemień ma średnicę 4mm. Długość rzemienia to 45 cm, ale kupujący może zażyczyć sobie inną długość informując o tym w trakcie zamówienia.

Masa32,47 g
Próba925
KamieńKwarc z rutylem
Długość7,7 cm
Szerokość4,2 cm
Rozmiardługość rzemienia 45 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Naszyjnik Czapla

(5/5)
Dodaj opinie