Powrót do kategorii

Muzy - stylowe kolczyki z cyrkoniami

0057 Dostępny UWAGA! Produkty zamówione po 11 lipca zostaną dostarczone dopiero po 26 lipca ( Urlop)

269,00pln

Ładny kształt oraz ciemne, wyraźnie fakturowane srebro , to dla wielu klientek cechy decydujące o wyborze biżuterii ze srebra. Takie właśnie są kolczyki srebrne, które uwodzą swoim pięknem, a elegancji dodają im niewielkie paseczki polerowanego srebra, oraz małe cyrkonie, którymi ozdobione zostaly te kolczyki.

Srebrna biżuteria autorska w takiej formie to piękno, które nie przemija, to doskonały dodatek do większości Twoich strojów. Śliczne, ręcznie wykonane z największą starannością kolczyki ożywią Twoje kreacje i wniosą wartościową cząstkę prawdziwego i oryginalnego stylu przeznaczonego tylko dla Ciebie.

Agrafki w tych kolczykach, to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

Masa8,6 g
Próba925
KamieńCyrkonie
Długość6,7 cm
Szerokość2,7 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Muzy - stylowe kolczyki z cyrkoniami

(5/5)
Dodaj opinie