Powrót do kategorii

Muzy - stylowe kolczyki srebrne

0021 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

229,00pln

Bardzo lubiany kształt, przeciemnione, wyraźnie fakturowane srebro i brak kamieni, to dla wielu klientek cechy decydujące o wyborze biżuterii ze srebra. Takie właśnie są kolczyki srebrne, które uwodzą swoją skromnością, a elegancji dodają im niewielkie paseczki polerowanego srebra, które dzielą ich powierzchnię na trzy części.

Srebrna biżuteria autorska w takiej formie to piękno, które nie przemija, to doskonały dodatek do większości Twoich strojów. Śliczne, ręcznie wykonane z największą starannością kolczyki ożywią Twoje kreacje i wniosą wartościową cząstkę prawdziwego i oryginalnego stylu przeznaczonego tylko dla Ciebie.

Agrafki w tych kolczykach, to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

 

Masa6,7 g
Próba925
Kamień
Długość6,7 cm
Szerokość2,7 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Muzy - stylowe kolczyki srebrne

(5/5)
Dodaj opinie