Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne z perłami naturalnymi

0061 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

359,00pln

Bardzo ciekawie zaprojektowane kolczyki z naturalnymi perłami w kolorze białym. Perły umieszczone są na środku precyzyjnie grawerowanej powierzchni, którą tworzą cieniutkie linie promieniście rozchodzące się od ich podstaw. Pod perłami umieszczone są dodatkowe miseczki, które sprawiają, że perełki są osadzone mocno i pewnie w swoich oprawkach.

Cała ozdobna powierzchnia zamknięta jest kilkumilimetrową obwódką, aby bardziej wyeksponować wygrawerowane promienie oraz lepiej zabezpieczyć perły przed ewentualnym uszkodzeniem. Wewnętrzne ozdobne powierzchnie kolczyków są pociemnione co sprawia, że ich forma jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

 

 

Masa10,4 g
Próba925
KamieńPerły naturalne
Długość5,3 cm
Szerokość1,7 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne z perłami naturalnymi

(5/5)
Dodaj opinie