Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne z labradorytem

0014 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

349,00pln

Kolczyki srebrne z wyjątkowo pięknymi labradorytami, które wcale nie tak łatwo znaleźć na rynku kamieni jubilerskich. Utworzenie pary kolczyków z dwóch bardzo ładnych kamieni to nie lada wyzwanie, ale w tym przypadku zakończone sukcesem. Tylko trzymając je w dłoniach można zobaczyć cały urok tych niezwykłych minerałów, które przy każdym niewielkim poruszeniu pokazują swoje różnobarwne odcienie.

W ich czarującym wyglądzie dominują bardzo jasne tonacje zieleni oraz błękitu, gdy tylko znajdą się w zasięgu promieni światła.  Prezentowane kolczyki to srebrna biżuteria artystycza wykonana ręcznie z największą strannością co gwarantuje oprócz piękna również wyjątkową trwałość.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

 

 

Masa9,65 g
Próba925
KamieńLabradoryt
Długość5,6 cm
Szerokość1,4 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne z labradorytem

(5/5)
Dodaj opinie