Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne z jaspisem

0015 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

389,00pln

Kolczyki srebrne z naturalnym jaspisem cesarskim w prostej i bardzo eleganckiej formie. Kolory jaspisu to odcienie brązu oraz niewielkie domieszki pięknego błękitu w dolnej i górnej części kamieni. Srebrna biżuteria artystyczna w takiej postaci to ozdoba unikalna i subtelna godnie spełniająca swoją rolę w dowolnej kreacji, której stanie się uzupełnieniem.

Niepowtarzalne kamienie sprawiają, że kolczyki są ozdobą oryginalną, dlatego zakładając je można poczuć się wyjątkowo, a komplementy płynące ze strony najbliższego otoczenia będą tylko kwestią czasu.

Kamienie są bardzo dokładnie oprawione srebrem natomiast jakość wykonania gwarantuje tej pięknej biżuterii odpowiednią, wyróżniającą na rynku jubilerskim trwałość.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

Masa7,15 g
Próba925
KamieńJaspis
Długość5,2 cm
Szerokość1,5cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne z jaspisem

(5/5)
Dodaj opinie