Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne z jaspisem

0062 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

339,00pln

Kolczyki srebrne z naturalnym jaspisem w kolorach niebieskim i brązowym to piękna, srebrna biżuteria artystyczna, której początek dały dwa niewielkie okazy częściowo obrobionego i polerowanego  jaspisu. Wymieszane barwy niebieskie i brązowe tworzą niepowtarzalny wzór, a dokładnie otulające kamienie srebro dyskretnie zdobi je swoim blaskiem. Kształty kolczyków są zbliżone do prostokąta, którego wierzchołki zastąpione zostały łagodnymi łukami.

Jedynymi elementami zdobiącymi oprawione minerały są elementy uformowane ze srebra i umieszczone nad kamieniami. Swoim kształtem przypominają łabędzią szyję i  jednocześnie pełnią rolę mocowania zapięć kolczyków.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości  praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie

Masa7,15 g
Próba925
KamieńJaspis
Długość4,7 cm
Szerokość1,3 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne z jaspisem

(5/5)
Dodaj opinie