Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne Wodospady

0020 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

409,00pln

Bardzo oryginalne kolczyki z jaspisem cesarskim pomysłowo oprawionym w srebro i ozdobionym cyrkoniami najlepszego gatunku. Na precyzyjnie wykonanych oprawkach kamieni zbliżonych kształtem do prostokąta zamocowane są elementy z cyrkoniami, które sprawiają wrażenie jakby zostały na tych oprawkach swobodnie zawieszone.

W jaspisach dominującą barwą jest piękny błękit z domieszką koloru brązowego. Kamienie wyglądają jak kawałki pięknej skały, a wzór utworzony przez mieszające się kolory sprawia wrażenie widoku podobnego do górskiego wodospadu.

Srebrna biżuteria artystyczna tak wykonana to prawdziwa unikatowa forma będąca efektem pracy ręcznej, co ma dodatkową wartość dla miłośników prawdziwej sztuki jubilerskiej. Posiadanie kolczyków o tak niespotykanym wyglądzie z pewnością pięknie podkreśli nietuzinkową osobowość przyszłej właścicielki.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości  praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

 

Masa9,6 g
Próba925
KamieńJaspis
Długość5,0 cm
Szerokość3,0 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne Wodospady

(5/5)
Dodaj opinie