Powrót do kategorii

kolczyki srebrne Pawie oczka

K-0003 Dostępny tel. 516459234 lub stacjonarny 52 3251239

449,00pln

Nr katalogowy K-0003

Jeśli należysz do elitarnego grona wielbicielek srebrnej biżuterii wykonywanej ręcznie z pewnością docenisz te przepiękne, srebrne kolczyki. Asymetryczne umieszczenie kolorowych muszelek tuż przy zewnętrznej krawędzi kolczyków spowodowało, że pierwszym skojarzeniem, które podsunie Ci Twoja kobieca wyobraźnia będą właśnie pawie oczka.

Mimo swojej niedużej średnicy, kolczyki wyglądają nadzwyczaj efektownie, a zielone barwy mieniące się w muszli połączone ze specyficzną fakturą wokół nich sprawiają wrażenie czegoś żywego. Wygrawerowane krzywe rozchodzące się promieniście od muszli, wyglądają jak energia, która emanuje z ich wnętrza.

Kolczyki Pawie oczka mogą być nie tylko Twoim pięknym, szlachetnym dodatkiem. Jeśli uwierzysz swojej wyobraźni mogą być również Twoim wspaniałym, magicznym drobiazgiem dodającym w życiu energii i sprawiającym, że wszystko stanie się dla Ciebie łatwiejsze. Jeszcze dziś dołącz do grona zadowolonych posiadaczek pięknego, autorskiego srebra, a już niebawem przekonasz się, że to piękno pasuje właśnie do Ciebie.

 

Masa8,75
Próba925
KamieńMuszla paua
Długość4,9 cm
Szerokość2,3 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Opinie o kolczyki srebrne Pawie oczka

(średnia ocena: 5 ze wszystkich 2 opinii)

Autor opinii: teresaka

Nigdzie takiej biżuterii nie widziałam, dużo rzeczy pięknych. Dodano: 20 kwietnia 2015

Autor opinii: Patrycja

Te kolczyki przypominają mi pawie oczka w piórach pawia:) Dodano: 08 stycznia 2015

Zapraszamy do dodania opinii o kolczyki srebrne Pawie oczka

(5/5)
Dodaj opinie