Powrót do kategorii

KOLCZYKI SREBRNE KOŁYSANKI

0042 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

369,00pln

Kołysanki to kolczyki srebrne z kamieniami, które na pierwszy rzut oka wydają się dość ciemne. Skryte w perfekcyjnej i bardzo solidnej oprawie srebrnej sprawiają też wrażenie kamieni intrygujących, budzą ciekawość i chęć bliższego poznania tajemnic, które kryją w swym wnętrzu.

Wnętrze tych kamieni doskonale widoczne jest, gdy kolczyki znajdą się w zasięgu światła. Wtedy widać drobniutkie niteczki w brązowych i zielonych barwach, które regularnie wypełniły ich wnętrze. Dla kobiet poszukujących najbardziej oryginalnych kamieni i znakomicie wykonanej biżuterii artystycznej, kolczyki Kołysanki to może być nie lada gratka. Agat mszysty to kamień, który nie często stosowany jest w biżuterii autorskiej, a znalezienie dwóch pięknych i niedużych kamieni stanowiących parę w kolczykach stanowi ogromne wyzwanie.

Jeśli poszukujesz biżuterii robionej ręcznie, której jakość oczaruje cię tak samo jak jej piękno to Kołysanki mogą Cię o tym przekonać. Ich obecność przy Tobie zapewni Ci radość z dokonanego zakupu i spokojny sen jak na Kołysanki przystało:)

Masa10,3 g
Próba925
KamieńAgat mszysty
Długość5,7 cm
Szerokość1,5 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o KOLCZYKI SREBRNE KOŁYSANKI

(5/5)
Dodaj opinie