Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne Doskonałość

0018 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

439,00pln

Oryginalne kolczyki z kjanitami subtelnie oprawionymi w srebro. Duże okazy minerałów ozdobione zostały skromnymi elementami srebra zawiniętymi nad nimi. W ten sposób powstała forma biżuterii o doskonałych proporcjach, która sprawia wrażenie ozdoby nadzwyczaj eleganckiej, ujmującej jednocześnie skromnością.

Te piękne, niebieskie kamienie, których struktura przypomina wygląd masy perłowej prezentują różne odcienie niebieskiego koloru w zależności od rodzaju światła, które je oświetla. Z tego powodu trudno też oddać ich właściwą barwę robiąc zdjęcie. Na fotografiach ich barwa jest bliższa odcieniom fioletu, a w świetle dziennym ich kolor dąży raczej do ciemnego, perłowego błękitu.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

Masa11,7 g
Próba925
KamieńKjanit
Długość6,0 cm
Szerokość1,8 cm
Rozmiar

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne Doskonałość

(5/5)
Dodaj opinie