Powrót do kategorii

Kolczyki srebrne Arystokracja

0016 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

378,00pln

Rzadko spotykane kolczyki z dużymi labradorytami szlifowanymi fasetowo (powierzchnia ich pokryta jest ściankami). Dodatkowym ich elementem ozdobnym są dwie śliczne, naturalne perły. Grawerowane miseczki, w których zamocowane są perełki pełnią jednocześnie rolę mocowań sztyftów. Oglądając kolczyki można dostrzec niezwykłe piękno tych naturalnych kamieni zmieniających swój wygląd w zależności od konta padania światła.

Labradoryty bardzo dokładnie oprawione srebrem to odmiana w pastelowych barwach, dominują w nich odcienie koloru jasnego zielonego oraz żółtego, a także złotego. Pięknie wyszlifowane i wypolerowane ścianki kamieni znacznie wzmacniają efekty odbijania promieni świetlnych, co sprawia, że kolczyki nieustannie przypominają o swoim istnieniu w najbiliższym towarzystwie. Budzą zainteresowanie i ciekawość zasługując tym samym na miano wyjątkowej srebrnej biżuterii artystycznej. Perełki umieszczone na grawerowanej powierzchni, która została delikatnie przyciemniona, znakomicie się eksponują dając swój wkład w urok tej pięknej biżuterii.

Połączenia elementów kolczyków są wykonane bardzo starannie i z elementów o odpowiedniej grubości. Takie rozwiązanie zapewnia kolczykom wyjątkową trwałość i znacznie podnosi atrakcyjność zakupu. Biżuteria dostarczana jest do klienta w opakowaniu widocznym na zdjęciu i może stanowić wspaniały, gotowy prezent dla bliskiej osoby.

 

Masa13,95 g
Próba925
KamieńLabradoryt, perły
Długość4,5 cm
Szerokość2,1cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebrne Arystokracja

(5/5)
Dodaj opinie