Powrót do kategorii

Kolczyki srebne Urokliwe zatoczki

0017 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

399,00pln

Bardzo eleganckie i stylowe kolczyki wykonane ręcznie ze srebra najwyższej próby. Skłądają się z dwóch części połączonych ruchomo ze sobą. Element dolny to jaspis cesarski bardzo dokładnie oprawiony w srebro, zawieszony pod oprawką perełki będącej jednocześnie częścią kolczyka do której przymocowane jest zapięcie.

Jaspis cesarski z bardzo ciekawą kompozycją barw to mieszanka beżów, brązów, błękitów oraz bardzo niewielkiej ilości koloru zielonego. Wygląd tych kamieni przypomina tajemnicze, skaliste wybrzeże z licznymi wysepkami i labiryntem skał. Biel naturalnej perły idealnie pasuje do tych barw i sprawia, że kolczyki zaprojektowane i wykonane w taki sposób tworzą ozdobę srebrną z najwyższej półki.

Bardzo dokłądne i przemyślane wykonanie kolczyków gwarantuje odpowiednio wysoką jakość biżuterii oraz jej trwałość.

Agrafki w tych kolczykach to tak zwane zapięcia otwarte, bardzo lubiane wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej z powodu możliwości praktycznego i szybkiego zakładania. Takie rozwiązania z pewnością przypadną do gustu klientkom o bogatej, wrażliwej, a nierzadko również energicznej osobowości.

Biżuteria dostarczana jest w eleganckim opakowaniu widocznym na fotografii i może być również gotowym prezentem wręczonym obdarowanej osobie.

Masa10,1 g
Próba925
KamieńJaspis, perły naturalane
Długość6,3 cm
Szerokość1,5 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Kolczyki srebne Urokliwe zatoczki

(5/5)
Dodaj opinie