Powrót do kategorii

Cytrynka - owoc ze srebra, bursztynu i muszli

0092 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

439,00pln

Naszyjnik Cytrynka to srebro artystyczne dla kobiet poszukujących biżuterii najbardziej oryginalnej. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość z pewnością wiesz na co zwrócić uwagę przed zakupem cennego drobiazgu. Srebro wykonywne ręcznie powinno wyróżniać się najwyższym poziomem wykonania, bo tylko wtedy  na zawsze pozostanie piękne, sprawiając Ci wciąż radość z dokonanego wyboru.

Naszyjnik Cytrynka to kompozycja ze srebra, pięknego bursztynu oraz muszli paua. Owoc cytryny doskonale zastępuje sliczny bałtycki bursztyn, a zdobiące go listki to fragmenty barwnej muszli perfekcyjnie zamkniętej w srebrze. Choć cały wisiorek wygląda bardzo subtelnie w rzeczywistości to świetnie zrobione srebro, które przetrwa wiele lat.

Jeśli jesteś wielbicielką srebra autorskiego, a kolory tego naszyjnik należą do Twoich ulubionych może warto go wybrać. Jego uniwersalna forma pozwala na to by nosić go zawsze ale szczególnie pięknie zaprezentuje się z ubiorem, który wybierzesz tylko dla niego. Czy masz już jakiś plan?

Masa17,17 g
Próba925
Kamieńbursztyn, muszle
Długość6,7 cm
Szerokość2,8 cm
Rozmiar

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Cytrynka - owoc ze srebra, bursztynu i muszli

(5/5)
Dodaj opinie