Powrót do kategorii

BRANSOLETA Z BLACHĄ

0013 NIEDOSTĘPNY, zapytaj o ten produkt tel. 52 3251239 516459234

489,00pln

Solidne bransoletki srebrne robione ręcznie, to produkt ponadczasowy. Wykonane z największą starannością potrafią przetrwać nie tylko lata ale i wieki. Przedział wagowy, w którym się mieszczą, sprawia, że obecność bransoletki na ręce jest bardzo wyraźnie odczuwana. Mając tę biżuterię na ręce wyraźnie wyczuwa się jej ciężar, bo to w końcu prawie 40g srebra próby 925.

Bardzo gruba (4mm) blacha jest lekko wygięta, a na jej powierzchni ale również od wewnętrznej strony możesz wygrawerować co zechcesz. Koszt grawerowania ustalisz składając zamówienie.

Bransoletka srebrna zakończona jest bardzo solidnymi końcówkami z odpowiednio grubej srebrnej blachy. Takie rozwiązanie zapewnia bransolecie nieporównywalnie większą trwałość w stosunku do bransolet srebrnych produkowanych i sprzedawanych masowo. Również zapięcie tej pięknej, srebrnej bransolety jest możliwie największe w stosunku do jej szerokości, co wpływa nie tylko na jakość tego pieknego produktu ale również poprawia komfort podczas zapinania i odpinania bransolety.

Masa39 G
Próba925
Kamień
Długość21 cm ,można zamówić inny
Szerokość1cm
RozmiarDługość blachy około 4 cm

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o BRANSOLETA Z BLACHĄ

(5/5)
Dodaj opinie